1000 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Açık Rıza Metni

 KİŞİSEL VERİLERİN YURTDIŞINA AKTARILMASINA İLİŞKİN RIZA METNİ

 

Veri sorumlusu sıfatıyla Semizkumlar Mah. Başkumandan Mustafa Kemal Cad. NO:40 Silivri/İstanbul adresinde mukim Sarkap İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi (“Sarkap”) tarafından işlenen kişisel verilerime ilişkin olarak Müşteri Aydınlatma Metni   tarafımca okunmuş ve kişisel verilerimin, üye olmam halinde, sunucuları yurt dışında bulunan teknoloji alanındaki hizmet sağlayıcıları ve altyapı tedarikçileri vasıtasıyla yurt dışına aktarılmasına ilişkin detaylı bilgilendirme tarafıma yapılmıştır.  

Kişisel verilerimin, saklama ve arşiv faaliyetlerinin yürütülmesi amacıyla Sarkap’ın sunucuları yurt dışında bulunan hizmet sağlayıcıları tarafından bu amaçlarla sınırlı olarak ve vereceğim rızama dayalı olarak işlenmesine ve yurtdışından bulunan sunucular vasıtasıyla yurtdışına aktarılmasına, Sarkap tarafından yukarıdaki hususlarda bilgilendirildikten, bilgilendirmeye konu hususları anladıktan ve kayıtlara ilişkin yasal haklarımı öğrendikten sonra açık rızam ile izin verdiğimi  beyan ederim.

*Rıza vermek istemiyorsanız, “Üye Olmadan Devam Et” seçeneği ile Sarkap websitesinde üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.