Ambiente 2023Avrupa’nın en büyük, Dünya’nın ise en saygın dekorasyon, züccaciye ve hediyelik eşya fuarı olan Ambiente Fuarı, 3-7 Şubat 2023 tarihleri arasında Almanya Messe Frankfurt’ta gerçekleşti.

Ambiente, Uluslararası züccaciye, dekorasyon ve ev eşyaları fuarıdır. Fuar, katılımcı firmalar ile ziyaretçileri bir araya getirerek sürdürülebilirlik, yeni tasarımlar, perakende sektörünün geleceği hakkında fikir alışverişleri, uluslararası ilişkileri güçlendirmek ve yeni iş birliği fırsatları yaratmak gibi konuları amaçlamıştır.

Dünyanın önde gelen uluslararası katılımcıları, ürünlerini ve yeniliklerini fuarda ziyaretçilere sergiledi. 92 ülkeden 4,460 katılımcının ve 167 ülkeden 136,081 ziyaretçinin katıldığı fuar, Avrupa’daki merkezi ticaret fuarı olma özelliği taşımaktadır.

Birçok farklı sektörde ziyaretçilerin katıldığı, ürünlerin fiziksel olarak incelenebilme şansının elde edildiği fuar, sektörel gelişmelerin ve beklentilerin yakından takip edilmesini, yeni yatırım fırsatlarının önünün açılmasını sağlayan bir ortam sundu.  

Ev ve mutfak gereçleri endüstrisini bir araya toplayan, Dünya’nın ve Avrupa’nın en büyük ve önemli fuarlarından birisi olan Ambiente’de Sarkap ekibi de 5 gün süren fuar boyunca birçok ziyaretçi ve satın almacı firmaların temsilcileri ile önemli görüşmeler gerçekleştirdi. İlk kez bu fuarda sergilenen ürünlerini müşterilerine tanıtan Sarkap ekibi, fuar boyunca dikkatleri üzerine çekti. Müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini her zaman ön planda tutan, sektörün güvenilir firması olan Sarkap, fuar boyunca son derece verimli bir dönem geçirdi.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.