1000 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Elektronik Ticari İleti Kuralları ve Bilgilendirme Metni

Elektronik Ticari İleti Kuralları ve Bilgilendirme Metni

İşbu Elektronik Ticari İleti Kuralları ve Bilgilendirme Metni, paylaşmış olduğunuz kişisel verilerinizin, Sarkap İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi tarafından, 5809 sayılı Elektronik Haberleşme Kanunu (“EHK”), 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun (“ETK”) ve ilgili mevzuat kapsamında; hizmet, tanıtım, duyuru, etkinlik, reklam, promosyon, vb. içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesi ve pazarlama iletişimi faaliyetlerinin yürütülmesi amaçları doğrultusunda işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili sizlere bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Üyelik süreci kapsamında tarafımızla paylaşmış olduğunuz kişisel verileriniz, pazarlama faaliyetleri kapsamında iletişimin yürütülmesi; hizmet, tanıtım, duyuru, etkinlik, reklam, promosyon, vb. içerikli seçtiğiniz kanallar üzerinden ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla 6563 Sayılı Kanun’un altıncı maddesi gereğince ticari elektronik ileti onay şartına dayanılması suretiyle işlenecek ve yalnızca bu amaçlarla sınırlı olmak üzere mevzuatta açıkça yetkilendirilmiş denetim makamları veya yargı makamları ya da idari mercilerin usulüne uygun talebi halinde yetkili kurum ve kuruluşlarına, iş ortaklarına ve tedarikçilere aktarılacaktır.

Açık rızanızı dilediğiniz zaman geri alabilir, Kişisel Verilerin Korunması Kanununun on birinci maddesinde sayılan haklarınıza ilişkin taleplerinizi Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğ’e göre Genel Aydınlatma Metni’nde belirtilen kanallardan iletebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.