HOST İstanbul 2022

Anadolu’nun dört bir yanından gelen 150’den fazla yerli üretici, ev ve mutfak eşyalarına dair en yeni koleksiyonlarını 2022 ilkbaharında Tarsus Turkey tarafından İMMİB, ZÜCDER ve KOSGEB’in destekleriyle 15.’si düzenlenen HOST İstanbul fuarında dünya ile buluşturdu. Türkiye ev ve mutfak eşyaları sektörünün en önemli ticaret fuarlarından birisi olarak gösterilen HOST İstanbul’da çoğunluğu yerli üretim sofra ve mutfak eşyaları, pişirme ekipmanları, plastik ev eşyaları ve bahçe aksesuarları, ev gereçleri, dekoratif ev ve mutfak eşyaları ile elektrikli ev aletlerine dair en son yenilikler sergilendi.

HOST İstanbul, 102 farklı ülkeden ziyaretçiyi İstanbul'da ağırladı. Yurt dışı satın almacı sayısını 3 kat artıran fuarı bu yıl 4.588 yurt dışı satın almacı ziyaret etti. En çok yurt dışı ziyaretçi gelen ülkeler ise Lübnan, Mısır, Tunus, Fas, İngiltere, İran, İsrail, Yunanistan, Filistin, İtalya oldu.

Fuarda en yeni model ve tasarımlarını tanıtan Sarkap ekibi de HOST İstanbul’un sektörde ihracatın gelişmesinde ve ilerlemesinde mihenk taşlarından biri olduğunu dile getirdi. Bu fuarda dikkatleri en çok üzerine toplayan Sarkap ürünleri ise kabartmalı tepsiler ve Sarkap koleksiyonunun ayrılmaz bir parçası haline gelen 3’lü Çay-Kahve-Şeker setleri oldu.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.