İş Birliklerimiz
Nefis Yemek Tarifleri

Tasarruf konserveden başlar! Biz de bu sloganla yola çıktık ve en pratik aynı zamanda lezzetli tarife nasıl buluruz diye araştırmaya başladık. Değerli takipçilerimiz en lezzetli konserve domates sosu ve menemenlik domates tariflerine kolayca ulaşabilsin diye Youtube’un en güvenilir ve en samimi yemek kanallarından biri olan Nefis Yemek Tarifleri’nin mutfağına konuk olduk.

Nefis Yemek Tarifleri mutfağında tarifler bizzat sevgili Elif ve Yasemin Atalar tarafından özenle hazırlanırken bizler de bu anları siz değerli takipçilerimizle paylaşabilmek için büyük bir heyecanla kaydını tuttuk.

Münhan Çınar

Reçel yapmanın en güzel yöntemi! Sosyal medyada birbirinden güzel, birbirinden eşsiz tarifleriyle simge isim olan Münhan Çınar ile birlikte portakal reçeli yaptık. Münhan Çınar, kıymetli annesi ile birlikte video boyunca kışlık yiyeceklerin vazgeçilmezlerinden olan reçel yapımına aşama aşama değindi, püf noktalarını öne çıkardı.

Portakal reçeli özenle hazırlandıktan sonra kış mevsiminde yenmek üzere cam kavanozlara saklanmak için dolduruldu. Kavanozların ağızları ise Sarkap'ın kaliteli ve birbirinden güzel desenlerine sahip kavanoz kapakları ile kapatıldı.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.