Zücder 2022 Antalya
Zucder-2022-Sarkap.png (451 KB)

10. Uluslararası Ev ve Mutfak Eşyaları Üretici Buluşmaları Zirvesi, bu sene 1-4 Aralık tarihleri arasında ZÜCDER’in katkılarıyla Antalya Titanic Mardan Palace’da gerçekleşti. Ülkemizde züccaciye ve ev eşyaları alanında en büyük dernek olan ZÜCDER’in düzenlediği organizasyonda, dünya ile ticareti kolaylaştırmak, yerel-uluslararası ilişkileri güçlendirmek, iş birliği fırsatları yaratmak gibi konuları amaçlandı.

Ulusal ve uluslararası katılımcıların bulunduğu zirvede, 5 binin üzerinde karşılıklı görüşmeler yapıldı ve B2B kanalında tedarikçiler ile nitelikli satın almacılar bir araya geldi. Satın almacı firmaların ürünleri fiziki olarak deneyimleyebildiği bir etkinlik ortamı sunan ZÜCDER, sektörün önde gelen firmalarının katıldığı bir organizasyon oldu. Yapılan zirveler sayesinde 10 yılda ihracatın yüzde 70 oranında arttığını belirten ZÜCDER Başkanı Mesut Öksüz, 50 ülkeden 120 nitelikli alıcı firmanın buluştuğu zirvede ihracatın artırılmasının amaçlandığını da ekledi.

4 günde çok önemli etkileşim ve iş birliklerinin sağlandığı zirvede, Sarkap ekibi dünyanın bütün bölgelerinden gelen satın almacı firmaların temsilcileri ile önemli buluşmalar gerçekleştirdi. Zirvede yeni model ve şık tasarımlı ürünlerini tanıtan Sarkap ekibi, ZÜCDER Zirvesinin ihracatın gelişimi ve yeni iş birlikleri kurulması konularında çok önemli bir fırsat olduğunu belirtti. Bunun yanı sıra Sarkap ekibi, verimli bir fuar dönemi geçirdiklerini ve fuardan mutlu bir şekilde ayrıldıklarını belirtti.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.