Zuchex 2021

zuchex-yazı-sayfası.jpg (108 KB)


Tarsus Turkey Fuarcılık tarafından T.C. Ticaret Bakanlığı, İMMİB (İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri), ZÜCDER (Züccaciyeciler Derneği) ve KOSGEB’in destekleriyle 31.’si düzenlenen ZUCHEX İstanbul – Uluslararası Züccaciye ve Hediyelik Eşya, Ev ve Mutfak Eşyaları, Çeyiz Ürünleri Fuarı 16-19 Eylül 2021 tarihlerinde Tüyap’ta gerçekleşti. Etkinlik 2021 senesinin dünyadaki ilk ve tek büyük züccaciye buluşması olma niteliğinde. Fuarda, Türkiye’nin ve dünyanın lider markaları, çelik mutfak eşyalarından dekoratif ev aksesuarlarına, plastik ev gereçlerinden cam, porselen ve seramiğe kadar en yeni koleksiyonlarını sergiledi. Avrupa, Asya, Afrika ve Amerika kıtasından binlerce satın almacıya ev sahipliği yapan Zuchex, dünyanın dört bir yanından gelen binlerce pazar lideri marka ve üreticiye en yeni tasarımlarını, en avantajlı koşullarla tedarik etme imkanı sunuyor.

Binlerce ürünün sergilendiği, yeni koleksiyonların sunulduğu ve son trendlerin konuşulduğu Zuchex 2021’de yenilikçi ürünleri özgün tasarımlarla buluşturan genç ve deneyimli Sarkap ekibi de yerini aldı! Fuar süresince yurt içi ve yurt dışından gelmiş, tedarikçi arayışı içerisinde olan nitelikli firmalarla görüşmelerine devam eden Sarkap ekibi, Zuchex fuarının 2021’in züccaciye ve ev eşyaları kategorisindeki ilk organizasyonu olması sebebiyle fuarın özellikle pandemi ile birlikte tüm dünyada sektöre yansıyan durgunluğun kırılmasında Türk üretici ve tedarikçilerin lehinde büyük bir adım olacağını dile getirdi.

Sarkap ekibinin genel koordinatörü Başak Arslan röportajı sırasında fuarın yerli ve yabancı şirket temsilcilerinden oluşan trafiğinin her geçen gün arttığına değindi. Fuarda ilk kez Sarkap tarafından hayata geçirilen hijyenik poşetli kavanoz kapaklarının da tanıtımı yapıldı. Sürdürülebilir üretim ve tüketime verdiği önemin her zaman altını çizen sayın Arslan plastik grubunda kullan at mantığıyla değil kullana kullana at sloganıyla hem ürünlerin kalitesine hem de ürünlerin yeniden değerlendirilebilirliğine dikkat çekti.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.