Zuchex 2022

zuchex-foto-son.jpg (93 KB)

Son buluşmada 142 ülkeden 36.332 satın almacı ile 650 katılımcı firmayı bir araya getiren ve 1 milyar ABD Dolarını aşan iş hacmi yaratan Zuchex, 15-18 Eylül 2022 tarihlerinde Tüyap’ta ulusal ve uluslararası ziyaretçilerine kapılarını açtı.

Zuchex Istanbul, Uluslararası Züccaciye ve Dekoratif Ev Eşyaları Fuarıdır.  Tarsus Türkiye tarafından düzenlenen Zuchex Istanbul, züccaciye, hediyelik eşya ve promosyon malzemeleri sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir. 

Fuarın amacı yurtiçi ve yurtdışı tanıtımlar neticesinde, yerli ve yabancı iş insanlarının profesyonel katılımcılar ile bağlantılar kurmasını sağlayarak, bölge ticaretine katkıda bulunmaktır. Dünyanın önde gelen uluslararası katılımcıları, ürünlerini ve yeniliklerini bu fuarda sergilemektedirler.

Zuchex Fuarı, ziyaretçilerine dünya çapındaki uzman katılımcılar, mimarlar ve tasarımcılar gibi uzmanlarla fikir alışverişi yapma fırsatı sunmasının yanı sıra, sektördeki gelişmelerin ve beklentilerin yakından takip edilebilecek, yeni yatırım fırsatlarının yakalanabilecek bir ortam sunar.

Tüm ev ve mutfak gereçleri endüstrisini tek bir çatı altında toplayan, yeni ürünleri yakından incelemek ve eşsiz ürünler satın almak için ideal bir fuar olan Zuchex’te, Sarkap ekibi de ilk kez bu fuarda sergilenen yeni Merry Christmas, Flower Bouqet, Mediterranean Summer gibi konsept setleri ile fuarda dikkatleri üzerine çekti. Ürün kalitesini ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Sarkap ekibi, fuarda son derece verimli bir dönem geçirdiklerini belirtti.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.